خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

رئیس مخابرات سمیرم:پیمانکار شرکت گاز باعث قطعی ارتباطات سمیرم شد

  رئیس اداره مخابرات سمیرم گفت: سهل انگاری در حفاری پیمانکار شرکت گاز سمیرم باعث قطعی فیبر نوری و ارتباطات شهرستان سمیرم شد.omidi

  ابراهیم امیدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا در سمیرم، اظهار کرد: سهل انگاری پیمانکار شرکت گاز در حفاری باعث قطعی فیبر نوری و به دنبال آن قطع شدن اینترنت، تلفن همراه و ارتباطات بین شهرستانی سمیرم شد.

   

   

   

   

   

   

   

   

  وی افزود: بعدظهر روز گذشته (دوشنبه) پیمانکار شرکت گاز سمیرم با سهل انگاری در عملیات حفاری خود فیبر نوری را شکسته و باعث شد ۲۴ سایت تلفن همراه، ۱۵ مرکز مخابراتی و ۱۵ مرکز ارائه خدمات اینترنت پرسرعت دچار قطعی و از ارائه خدمات بایستند.

  امیدی تصریح کرد: این قطعی که از حدود ساعت ۱۶:۳۰ روز گذشته (دوشنبه) رخ داد باعث جدا شدن ۸ ساعته شهرستان سمیرم از دهکده جهانی شده و کلیه ارتباطات بیرون شهرستانی سمیرم با قطعی روبرو گردیده بود که با تلاش همکاران رفع شد.

  وی میزان خسارت را تا این لحظه نامشخص اعلام کرد و گفت: قطعی فیبر نوری در ۲۰ کیلومتری جاده سمیرم- شهرضا روبروی شرکت اروم سانکوک اتفاق افتاده که پس از تلاش ۸ ساعته و اعزام تیم متخصص از مرکز استان، مشکل رفع شد.

  امیدی افزود: در این عملیات پس از ۳۰ متر گود برداری، ۴۰ متر فیبر نوری با ظرفیت ۲۴  کور (core) با همکاری خوب مهندس کارگر پور و مهندس پاکار و اعزام ون مخصوص فیوژن فیبر نوری از اصفهان، عملیات جایگزینی انجام شد.

  وی با تشکر از مهندس کارگر پور، مهندس پاکار و عواملی که باعث اعزام به موقع و سریع نیروها برای رفع عیب به سمیرم شدند گفت: تعامل و همکاری خوب همکاران در مرکز استان باعث تسریع در عملیات تعمیر شد.

  خبر ما را به اشتراک بگذارید:
  balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

   


  این مطلب تا کنون 3 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سمیرم ,قطعی ,نوری ,باعث ,فیبر ,مرکز ,فیبر نوری ,پیمانکار شرکت ,قطعی فیبر ,مهندس کارگر ,مهندس پاکار ,
  رئیس مخابرات سمیرم:پیمانکار شرکت گاز باعث قطعی ارتباطات سمیرم شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده